Bittorrent Live ile iOS’ta Canlı TV Yayını.

  • 27 Aralık 2016
  • 993 kez görüntülendi.

BitTorrent Live TV uygulamasını iOS için ücretsiz olarak kullanıma sundu.

BitTorrent‘in uzun bir süredir üzerinde çalışmalarını sürdürdüğü iOS‘a özel olarak Canlı Tv uygulamasını kullanıma sundu. Bu uygulamayı iOS cihazlarına indiren kullanıcılar artık  canlı yayınlanan video ve  Tv‘leri ücretsiz olarak izleyebilecekler. Ancak Apple TV‘de olduğu gibi seyredilebilecek içerikler belirli koşulları sağlamak zorunda.

Tabi bu izlenebilecek materyaller yayınlananlarla sınırlı olacak. Live Tv olarak yayınlanan yayınları izleyebileceksiniz. Canlı olarak izlenebilecek Tv ler, haber kanalları, müzik kanalları, Nasa TV gibi kanalları hemen ücretsiz izlemeye başlayabilirsiniz.

Canlı TV yayınlarında en büyük sorunun görüntü ve ses kalitesi olduğunu hepimiz biliyoruz ancak BitTorrent Live ile görüntü ve ses kalitesi gayet makul olarak kullanılabiliyor.

BitTorrent Live kullanırken en büyük sorununuz şarj kablosu ve internet kotanız. Çünkü uygulama ücretsiz olunca kullanımı yoğun olabilir.

Apple firması ücretsiz olduğu için acaba BitTorrent Live için bir sınırlama getirir mi bilemiyoruz. Ama Apple kullanıcıları bu uygulamayı sevecek gibi görünüyor. Darısı Android kullanıcılarının başına.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ