Bozuk Kablosuz Mouse USB Alıcı (Receiver) Dongle Nasıl Değiştirilir?

  • 19 Mart 2017
  • 14.766 kez görüntülendi.

Elinizde bozuk kablosuz mouse USB alıcı (receiver) dongle var ve bunu değiştirip mouse ile nasıl eşleştirip tanıtılacağını videolu olarak inceledik.

Bozuk Kablosuz mouse alıcısı nasıl değiştirilir? Hangi Program Kullanılır?

Elimizde Logitech M235 kablosuz mouse alıcısı bozuldu. Biz de Aliexpress üzerinden “Logitech NonoReceiver” kablosuz mouse alıcı dongle siparişi verdik. Daha sonra “Logitech Connection Software”  yazılımını kullanarak yeni satın aldığımız USB alıcıyı fareye tanıtma işlemini yaptık.


Daha detaylı bozuk mouse USB  receiver eşleştirme/tanıtma işlemi için video incelememizi izleyiniz.

Farklı mouse üreticilerinin USB alıcılarını eşleştirmek için ilgili fare üreticisinin web sitelerinde eşleştirme için kullanmanız gereken uygulamalar bulunmaktadır.

Bu işlemleri yaparken sorumluluk tamamen kullanıcıya aittir. Eşleştirme sırasında oluşabilecek sorunlardan TeknoÖzel sorumlu değildir.

Bu incelememizde: “Bozuk mouse alıcısı nasıl değiştirilir? Mouse ile USB alıcı nasıl eşleştirilir? Mouse ile USB alıcı (receiver) dongle hangi program kullanılarak eşleştirilir?” sorularının cevabını bulabilirsiniz.

Unifying destekli bir mouse ve USB alıcı dongle sahibiyseniz bu işlemleri nasıl yapacağınızı “Unifying Nedir? Logitech unifying mouse ve klavye dongle ile nasıl eşleştirilir?” konulu yazımızı ve inceleme videomuzu izleyiniz.

Bu incelemelerden sonra arızalı wireless mouse USB alıcılarınızı rahatlıkla değiştirip kablosuz farenizi tekrar kullanabileceksiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. seçkin dedi ki:

    bende microsoft wireless keyboard 800 var dongle si kayboldu onu başka bir dongle ye nasıl eşleştireceğim?

BİR YORUM YAZ