Conti CHY-204 Temizlik Robotu Videolu İnceleme

  • 22 Kasım 2016
  • 2.149 kez görüntülendi.

Conti CHY-204 Temizlik Robotunu sizler için kullanıp deneyerek inceleme sonuçlarını paylaştık.

conti-chy-204-clean-temizlik-robotu-su-filtreli

Conti markası kullanışlı ve hem süpürme hem halı yıkama özelliklerini bir araya getirerek 2200 W gücünde ekonomik bir ürün ortaya çıkarmış. Bu süpürgede toz torbası derdiniz yok çünki toz torbasız bir model. Su seviye işaretine kadar çeşme suyu doldurup süpürme işin yapıyorsunuz. Süpürge işiniz bittikten sonra kirli suyu döküp toz haznesini duruluyorsunuz bu kadar.

Conti CHY-204 Clean Temizlik Robotu Su Filtreli Özellikleri

Halı yıkamak istediğinizde de halı şampuanı ve su karışım deposunu süpürgede yerine takıyorsunuz. Ondan sonra su deposuyla su pompası arasındaki hortum bağlantısını ve yıkama ucundan su püskürtmek için tetik mekanizmasını ve deterjanlı su püskürtme hortumunu takıyorsunuz. İlk önce su pompasını çalıştırıyorsunuz tetiğe basarak  halı şampuanlı suyu yıkamak istediğiniz yüzeye püskürttükten sonra emiş düğmesine başıp yıkama ucuyla vakum işlemini yapıyorsunuz. Kirli su deposu yaklaşık olarak 4 lt kirli su alabiliyor.

Normal süpürme işleminde su deposunu ve su püskürtme hortumlarının takılı olmasına gerek yoktur. Onun için bunları süpürgenin üzerinden sökebiliyorsunuz.

Bu temizlik robotunu internetten 300 TL den başlayan fiyatlarla bulabilirsiniz.

Conti CHY-204 Temizlik Robotu İnceleme Videosu

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ