Dijital Uyku Cihazı ile Tatlı Uykular.

  • 04 Ocak 2017
  • 1.245 kez görüntülendi.

Uykuya dalmanız zor mu oluyor, yeterli uykunuzu alamıyor, sürekli yorgun mu hissediyorsunuz? O halde 2breathe tam size göre, yazımızı okuyun.

Uyku Düzenleme Cihazı 2breathe ile tatlı uykular.

2breathe uyku düzenleyici cihaz, Bluetooth sensör ve akıllı telefon uygulaması ile uykuya dalmanızı hızlandıran melodilerle rahat bir uyku çekmenizi sağlıyor.

2breathe uyku düzenleme cihazı uyurken takabileceksiniz ve  cep telefonuyla uyku verici melodiler dinleterek uyumanızı sağlar. Şirket kan basıncı düşüren cihazlar üreten bir şirket olmasına rağmen ürettiği bu cihazla başarıyı yakalayacak gibi görünüyor.

Belinize takılan bu cihaz solunumunuzu ve solunum şeklinizi akıllı telefonda kurmuş olduğunuz uygulama vasıtasıyla algılar. Telefonunuz daha sonra  uykuya hazırlık için nefes verme süresini uzatmak ve beyin aktivitesini azaltmak için yumuşak, dinlendirici melodik tonlar dinleterek size rehberlik eder. telkinlerde bulunur. Böylece uykunuzu getirerek uykuya dalmanızı sağlar.

Uygulama doğal olarak uyuduktan sonra da nefesinize bağlı olarak gece uyku düzeninizin bir kaydını tutar. Aygıtın geliştirilme fikri de çok ilginçtir. Şirket üretmiş olduğu kan basıncını düşüren cihazın yanlışlıkla kullanıcıların %90 lık bir kısmında uykuya dalmasını sağladığı, kullanıcıların kan basıncını düşüren parçadan yararlanmadan önce uykuya daldığı görüldü. Ekip  uykuya dalmayı geliştirmede etkin rol oynadığına karar vererek bu solunum algoritmasını kullanmayı düşündüler.

Kullanılan uygulama iki işlev sunuyor; Yukarıda bahsettiğimiz gibi uykuyu getirmek ve uykuyu sürdürmek için kullanışlı bir sistem olarak görünüyor. Şirket ayrıca nefes alma rehberliği için melodilerin yanınızda eşinizin rahatsız olmaması için Bluetooth yastık hoparlörü üzerinde çalışmalarını sürdürmektedir.

Uyku getirici ve düzenleyici cihazı Amazon üzerinden 180 $ fiyatıyla sahip olabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ