Dünyanın En Küçük Telefonuyla Tanışın Vphone S8

  • 20 Ekim 2016
  • 1.869 kez görüntülendi.

Vphone S8; 1.54″ inc ekran boyutuyla dünyanın en küçük dokunmatik ekranlı  telefonu olmaya aday bir telefon. Kullanıcı profili nasıl olur bilinmez ama ilgi çekeceğe benziyor.

Vphone S8 Telefon Phone

Günümüzde telefonlar ne kadar büyük olursa o kadar tercih edilir mantığıyla firmalar büyük ekranlı telefonlar üretti ama büyük ekranlı telefonların da müşteri portföyü belli sayıyı geçmedi. Çünkü kullanıcılar ihtiyaçlarına, kullanma alışkanlıklarına göre telefon seçimi yapıyorlar. Bazıları küçük ekran tercih ediyor, bazıları normal ekran tercih ederken teknolojiyi biraz daha fazla kullanmak isteyen tablet ihtiyacını aradan çıkartmak için daha büyük ekranlı telefonları tercih ediyor.

Vphone S8 Küçük Small

İşte Vphone S8, dünyanın en küçük ekranına sahip olmaya aday telefon olma özelliğiyle dikkati çekiyor. 1.54 inc ekran boyutuna sahip olan telefonda bir adet güç düğmesi bulunmakta. Daha çok küçük bir masa saati görüntüsü veren telefonda hoparlör, mikrofon, bluetooth bağlantısı, kulaklık girişi, kalp atış sensörü, adımsayar, ışık sensörü, 64 MB RAM, 128 MB dahili hafıza, FM radyo ve 380 mAh kapasiteli batarya bulunmakta.

Kablolu kulaklık veya kablosuz Bluetooth kulaklıkla müzik dinleyebilirsiniz.

Vphone S8 Akıllı Saat Clock

Şimdi bu telefon size yeterli gelmeyebilir. Ama boyutuyla kıyaslarsanız aynı zamanda akıllı saat olarak kullanılabileceğini dikkate alırsanız telefonun yeterli donanıma sahip bir ürün olduğunu görürsünüz. Şu an sadece Çin’de satışa sunulan bu telefonun diğer ülkelerde satışa sunulup sunulmayacağı bilinmiyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. ali dedi ki:

    Ülkemizde satılmıyor ki böyle şeyler. Belli Başlı markalar dışında zor biraz.

BİR YORUM YAZ