Electronic Arts Firması E3 Fuarına Yine Katılmayacak

  • 19 Ocak 2017
  • 878 kez görüntülendi.

Her yıl ünlü oyun firmalarının katıldığı ve en güzel oyunların tanıtıldığı E3 fuarına bu yıl Electronic Arts EA yine katılmayacağını açıkladı. Firma kendi oyunlarının tanıtımı için EA Play etkinliği düzenleyeceğini açıkladı.

Electronic Arts Firması E3 Fuarına Yine Katılmayacak

Her yıl haziran ayında Los Angeles Convention Center‘da düzenlenecek olan fuar 13 – 15 Haziran 2017 tarihleri arasında yapılacak E3 Electronic Entertainment Expo Fuarı bu yıl da EA firması olmadan yapılacak.

Geçen yılki organizasyon sorumlusu olan The ESA, 2016 yılında yapılan fuarda 50.300 kişinin katıldığını açıklamıştı. Bir önceki yıl ise 52.000 kişinin katılımıyla gerçekleşmiş olan fuardaki katılımın düşüş nedeni de EA Play etkinliğinin olmasıydı.

Electronic Arts Firması kendi oyunları için ve özellikle adını duyurduğu FIFA ve Battlefield serilerinin tanıtımı için  “EA Play” etkinliğini düzenliyor. Bu sebeple de yeni oyunlarının tanıtımını da EA Play etkinliğinde yapıyor. “EA Play” etkinlik tarihi;  10 – 12 Haziran 2017 Hollywood Palladium‘da gerçekleştirilecek.

EA Play” etkinliğinde tanıtılacak oyunlar henüz açıklanmadı ancak her yıl olduğu gibi bu yıl da FIFA 18, Madden NFL 18, NHL 18, UFC 18 ve  Star Wars Battlefront 2 gibi oyunları tanıtacağı oyun listesi oldukça heyecan verici.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ