Emporio Armani’den “EA Connected” Akıllı Saat Geliyor.

  • 29 Ekim 2016
  • 2.137 kez görüntülendi.

Dünyada en ünlü markalardan biri olan Emporio Armani‘de yeni üretimine başladığı akıllı saatini tanıttı. Ünlü bir İtalyan markası olan Emporio Armani’nin  üretimine başladığı “EA Connected” modeli, markanın  ilk akıllı saati olma özelliği taşıyor. Bu saat görünüşü bakımında Armani’nin mevcut modellerine oldukça benziyor. 

Emrorio Armani EA Connected Hibrit Saat

Emporio Armani markası dünyaca ünlü bir moda devinin markasıdır. Saatleri çok şık ve kaliteli işçiliğe sahip ve değerli, pahalı saatlerdir. Armani teknolojiye ayak uydurmak için ilk akıllı saatini üretti. Tam akıllı saat formunda değil de hibrit (Hybrid Smartwatch) saat yapısında diyebileceğimiz bir teknoloji  ile dizayn edilen saat mekanik ve akıllı saatin birleşimi olup oldukça şık görünüme sahip.

Emrorio Armani EA Connected Akıllı Saat Hybrit - Smartwatch

Armani’nin akıllı saati Bluetooth teknolojisiyle telefonunuza bağlanıyor. Telefonunuzdaki müzikleri kontrol edebilme, fiziksel aktivite kontrolü (adımsayar vs.), uyku kalitenizi ölçme işlemlerini yapanilirsiniz. Bununla beraber 2 farklı ülke saatini ayarlayıp kullanabilme özelliği taşıyor. Tek tuşla ülke saatleri arasında geçiş yapabiliyorsunuz. Saatin,  telefonunuza gelen mesaj veya aramalarda titreyerek sizi uyarmasını sağlayabiliyorsunuz. Armani’nin akıllı saati mekanik saat ile aynı pilleri kullandığı için şarj ihtiyacı duymuyor. Bu saatin pil ömrünün 6 ay civarı olacağı öngörülüyor tabi bu kullanım sıklığıyla değişebilir.

Emrorio Armani EA Connected Akıllı Saat Pil Kapasitesi

Armani’nin saati siyah, tunç, roze altın ve paslanmaz çelik seçenekleriyle satılıyor. Şu anda yurt dışında 250$ dan başlayan fiyatlarla satışa sunulmuş bulunmaktadır.

Emporio Armani Akıllı Saat Resmi (Official) Tanıtım  Videosu

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ