Facebook Messenger Üzerinden Artık Arkadaşlarınızla Oyun Oynayacaksınız

  • 30 Kasım 2016
  • 963 kez görüntülendi.

Facebook; Messenger uygulamasını ard arda güncellemelerle geliştirmeye devam ediyor. Artık Messenger üzerinden sadece mesaj atmayacaksınız.

Facebook Messenger İle Artık Oyun Oynayabileceksiniz

Facebook Messenger uygulaması sesliydi, görüntülü görüşmeydi derken şimdi yeni bir özellik üzerinde çalışmalar devam ediyor.

Facebook birçok insanın yaşantısının önemli bir kısmını kapsıyor. Bu bağımlılığını mesaj uygulaması olan Messenger ile iyiden iyiye perçinledi. Çünkü sosyal medya anlamında başka uygulamalara ihtiyaç duyulamayacak şekilde Facebook Messenger ile kendini sürekli güncelleme peşinde.

En son güncellemesiyle Messenger kullanıcıları listelerinde olan arkadaşlarıyla etkileşimli olarak oyun oynayabilme olanağına kavuşmuş oluyor. Oyun oynamak için herhangi bir yükleme yapmanıza gerek yok.

Şu an Messenger oyun oynanma özelliği yaklaşık 30 ülkede aktif halde kullanılmaya başlamış oldu. Oyunlara direk olarak girebilmenizin yanı sıra arkadaşınızla sohbet ederken aynı anda aynı oyunda oynayarak en yüksek puan elde etmeye çalışacaksınız.  Arkadaşınız bir oyun oynamaya başladığı zaman onu görebileceksiniz. Siz de aynı oyuna girebileceksiniz.

İlk olarak oynanmaya sunulan Pac-man, Track&Field, EverWing, Galaga, Space Invaders, 1ooM  gibi çok güzel zevkli oyunlar var.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ