Fakir Veyron Turbo Öko Kuru Tip Toz Torbasız Elektrik Süpürgesi Kullanım, Videolu İnceleme

  • 29 Ekim 2016
  • 1.875 kez görüntülendi.

Fakir Veyron Turbo Öko modeli darbelere dayanıklı yapısı ve özel tasarımıyla üstün performansı biraraya getirmiş sessiz bir elektrik süpürgesi sunuyor.

Fakir Veyron Öko Toz Torbasız Elektrikli Süpürge - HEPA filtre - Teknik Özellikler - Kullanıcı Yorumları - İnceleme

Yüksek performansı ve toz torbasız kuru tip temizleme sistemi ile göz dolduruyor. 800W enerji sarfiyatı değeri sizi yanıltmasın yüksek emiş gücü bir süpürge. Dinamik tasarımıyla dikkat çeken elektrik süpürgesi 4 renkte satılıyor.

Cyclone filtre sistemi ile çalışan Fakir Veyron Turbo toz haznesi içinde hortum etkisi yaparak filtre haznesinde daha fazla tozun tutularak filtre kısmına daha az toz gitmesini sağlıyor. H.E.P.A 13 filtrenin daha uzun süre temiz kalmasını sağlıyor. Ayarlanabilir vakum gücü ile temizlediğiniz mekana göre motor gücünü ayarlayabiliyorsunuz.

İki farklı filtre sistemi ile temizliği gerçekleştiren Fakir Veyron Turbo Öko’un yıkanabilen H.E.P.A. 13 filtresi tozların  %99,9’unu hapsederek alerji problemlerini gidererek antialerjik bir ortam sunuyor. 71dB ses seviyesi ile sizi hiç rahatsız etmez çok sessiz bir elektrik süpürgesidir.

Fakir Veyron Turbo Öko modelini sizler için kullandık, teknik özellikler, inceleme ve yorumlar için videomuzu seyredin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ