FlowMotion One; Telefon Sabitleyicisiyle Mükemmel Videolar Çekin

  • 02 Aralık 2016
  • 1.108 kez görüntülendi.

Akıllı telefonlarımızla  FlowMotion One sayesinde titreşimsiz videolar çekmek çok kolay.

FlowMotion One Cep Telefon Sabitleyicisi

Cep telefonlarımız ile hepimiz video çekiyoruz. Çekimden sonra videoyu seyrettiğimizde çoğu zaman hayal kırıklığı oluyor. Çektiğimiz videoların görüntüleri telefonu sabit tutamadığımız için videolar titreşimli çıkıyor. Özellikle bir de video çekimini hareket halinde yapmışsak sonuçlar istediğimiz gibi olmuyor. İşte FlowMotion firması burada devreye giriyor.

Ödüllü bir firma olan FlowMotion firması mobil cihazlar için ürettiği FlowMotion One hareket dengeleyici cihazını tanıttı.

Firma bu yılın başlarında GoPro cihazları için hareket dengeleyici geliştirmişti. Şimdi de FlowMotion One modeliyle cep telefonu sabitleyicisini duyurdu.

FlowMotion modelini Kickstarter üzerinden bağış toplamak için açan firma 30.000 Dolar limit koyduğu hedefi kısa sürede geçti ve şu an 220.000 dolar civarı bir bağış rakamına ulaştı.

Biliyorsunuz cep telefonlarının kameraları çok kaliteli olsa da video çekimi yaparken sabit tutmak oldukça zor hatta imkansız gibidir. Özellikle hareket halinde çok daha titreşimli görüntüler çekilir. FlowMotion One küçük bir dengeleyici ile bu sorunun tamamen üstesinden gelir. Size düşen cep telefonunuzu cihazın tutucusuna sabitlemek. Cep telefonunuza uygulamasını kurduktan sonra Bluetooth özelliği ile cihazı eşleştirip çekmek istediğiniz kişi veya nesneyi ekrandan işaretledikten sonra cihazın tuşuna basıyorsunuz. Bundan sonra size sadece videoyu çekmek kalıyor. Cihazda seçilen nesneyi veya kişiyi otomatik takip etme özelliği bulunuyor.

FlowMotion One portatif cebe sığacak kadar küçük bir cihaz. Çok kolay kurulup kullanıma hazır hale geliyor. Panoramik, Timelapse (zaman aşımlı) veya profesyonel video gibi çeşitli çekim modları bulunmakta olup ihtiyacınıza göre bu modlarından birini seçebilirsiniz.

FlowMotion One ile benzersiz sinema filmi tadında titreşimsiz videolar çekme şansına sahipsiniz. Bağlantı aparatlarıyla farklı GoPro benzeri kameraları da bağlama şansınız var. Ayrıca giyilebilir veya el cihazı olmak üzere üç farklı kullanma şansınız bulunuyor.

FlowMotion One Telefon Sabitleyicisi Fiyatı Nedir?

FlowMotion cep telefonu sabitleyici cihazı her ne kadar 2017 yılı ilk çeyreğinde müşterilerine ulaştırılacak olsa da bu ürüne 199 $ gibi bir fiyata sahip olabilirsiniz.

FlowMotion One Resmi (Official) Tanıtım Videosu

FlowMotion One telefon sabitleyicisinin  tanıtım videosunu aşağıdaki videodan seyredebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. sali dedi ki:

    Ya bu cihaza 199$ vermek normal kullanıcılar için çok mümkün değil. Ama profesyonel çekim yapanlar için bence güzel bir cihaz olmuş alınabilir. Türkiyede doların da uçup gittiği şu günlerde bu cihaz yaklaşık 700TL ediyor. Çok yaaaa.

BİR YORUM YAZ