Google Pixel’e Ait bu Uygulamayı Kendi Telefonunuza İndirebilirsiniz

  • 20 Ekim 2016
  • 1.324 kez görüntülendi.

Google, Pixel modelleri için yazılan “Duvar Kağıtları” uygulamasını tüm Android kullanıcılarının indirebilmesi için Play Store’da yayınladı.

Google Duvar Kağıtları Uygulaması

Google Duvar Kağıtları Uygulaması

Uzun süredir beklenen Google Pixel ve Pixel XL bu ay başında tanıtıldı. Pixel modelleri, üzerinde Google yazan ilk telefon modelleri oldu. Pixel’in belki en önemli özelliği ise saf android ile gelmiş olması. Android 7.1 ve Google Assistant, Android dünyasına biraz da olsa yön veren yazılımlar oldu. Fakat bunlar dışında yeni yazılımların herhangi biri tanıtılmadı. Fakat yeni “Duvar kağıtları” uygulaması hariç. “Duvar kağıtları” uygulaması Android 4.1 ve üzeri sürümler için kullanıma sunuldu. Hem de tüm telefonlar için.
Eğer bu uygulamanın ne yapabileceği hakkında pek bir fikriniz yoksa sizi kendisine hayran bırakacağını söyleyebiliriz. Uygulama, duvar kağıtları arasından uygun olanları özelliklerine göre seçerek, Dünya, Doğa Manzarası, Şehir Manzarası, Yaşam, Dokular gibi bölümlere ayırıyor ve Google Earth, Google+ ve 500px gibi platformların geniş fotoğraf koleksiyonundan en çok oy almış şaşırtıcı resimleri karşınıza çıkarıyor. Her ne kadar uygulama en ilginç ve şaşırtıcı resimleri karşınıza çıkarsa da siz her 24 saatte yeni bir duvar kağıdı gelecek şekilde ayar yapabiliyorsunuz. Her güne yeni bir resimle farklı bir başlangıç yapabilirsiniz.
Android 7.0 kullanan cihazlarda kilit ekranı ya da ana sayfa ekranı olarak seçim yapmak mümkün iken, diğer kullanıcılar sadece ana sayfa ekranında duvar kağıdı görüntüleyebiliyorlar. Uygulama şu an Play Store’dan “Duvar kağıtları” adı ile indirilebiliyor.

Uygulamayı buradan indirebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ