Gürültü Önleyici Muzo ile Huzurlu Bir Yaşam

  • 02 Mart 2017
  • 2.252 kez görüntülendi.

Gürültülü ortamlardan sıkıldınız mı? Sakinliğe ihtiyacınız mı var? O halde gürültü önleyici Muzo tam size göre.

Gürültü Önleyici Muzo ile Huzurlu Bir Yaşam

Büyük bir şehirde yaşıyorsanız gürültülü ortamların hayatımızı nasıl negatif yönde etkilediğini biliriz. İş yerine giderken gürültü, iş yerindeki gürültü, stres; bir an önce eve kendinizi atıp kafa dinlemek istersiniz. Ama eğer kabadayı komşularınız da varsa o zaman gürültünün içinde yaşamanın zorluklarını biliriz.

İşte çok ihtiyacımız olduğu bir anda Celestial Tribe , kişisel sessizlik alanınızı oluşturan gürültü önleyici akıllı  cihazlardan olan Muzo‘yu getiriyor .Muzonun geliştiricileri gürültü sorununa bir çözüm buluyorlar. Geliştirilen cihazla kişisel bir ses alanı oluşturularak cihaz çevredeki gürültüyü engelleyeceğini ve yatıştırıcı bir ses vererek sizleri rahatlatmayı taahüt ediyor. Muzo’yu düz bir yüzeye yapıştırdığınızda yüzeye titreşimler göndererek gelen gürültü dalgalarına karşı anti titreşimler oluşturur. Gürültüyü engelleyen bir ses alanı oluşturmak için bir hoparlör gibi çalışır.

Muzo Üç farklı Çalıştırma Modu Bulunuyor

Muzo Gürültü Önleyici

Gürültü Önleyici Huzur Modu

Muzo; yüzeydeki titreşimi önlemek için bir titreşim önleme mantığı kullanarak sessiz ortam oluşturur. Böylece kişisel konfor alanınızın keyfini çıkartabilirsiniz. Cihaza hafifçe dokunmanız yeterlidir. Işığı yandığında ortaya çıkan sihrin tadını çıkartabilirsiniz. Bir pencereye yada herhangi bir düz yüzeye sabitleyerek kişisel ve rahat bir alan oluşturabilirsiniz.

Uyku Modu

Kabus görmekten daha kötüsü de uykusuzluktur. Çevrenizde uyku kalitenizi olumsuz etkileyebilecek birçok dış etken ve istenmeyen sesler nedeniyle düzgün uykusunu alamayan bir çok insan bulunuyor. Muzo sadece sessiz bir ortam sağlamakla kalmıyor aynı zamanda kişisel bir akustik uyku terapisti gibi çalışabilen modu bulunuyor. Binlerce rahatlatıcı sesin arasından seçimler yaparak size özel bir karışım ses oluşturarak ayar yapın. Hazırlamış olduğunuz bu ses karışımı siz farkında olmadan zihninizi dinlendirerek derin bir uykuya dalmanızı sağlayacaktır. Güzel bir uyku çektikten sonra da doğru zamanda kendinizi iyi hissedecek bir anda ses dalgaları vererek sizi uyandırır. 

Gizli Mod

En yakın bir arkadaşınızla beraber bir restorandasınız ve arkadaşınızla konuştuklarınızı hiç kimse dinleyemiyor. İnanılır gibi gelmiyor değil mi? Muzo cihazınız ile bu mümkün hale geliyor. Muzo’nun ses maskeleme özelliği, hassas ve gizli konuşmalarınızı gizli tutmanıza yardımcı olur. Uyumlu uygulaması ile koruma düzeyini ayarlamanız mümkün. Muzo ses maskeleme konusunda oldukça dinamik ve kullanım alanına bağlı olarak çeşitli gürültü seviyelerine uyum sağlayabilmektedir.

Muzo cihazını akıllı telefonunuz ile eşleştirerek kişisel durumunuza uygun modları telefonunuz yardımıyla uzaktan etkinleştirebilirsiniz.

Cihaz kompakt ve rahat taşınabilir ebatlardadır.  Ebadının küçük olması dolayısıyla seyahat ederken de taşıyabilir hatta seyahat esnasında bile kullanabilirsiniz.  Bu cihaz, rahatsız edici seslerin fazla olduğu ortamlar okullar, hastaneler ve ofislerde sessizliği sağlamak için harika bir çözüm olabilir. Şirket 100.000 dolarlık fon hedefleyerek Kickstarter’da kampanya başlattı. Şu anda hedeflediği fonu karşılayan firma 532.000 dolar gibi bir fon miktarını yakalamış görünüyor. 3000 kişiye yakın da destekçi sayısına ulaştı. Perakende fiyatı 249 dolar olarak düşünülen cihazı projeyi destekleyenler 139 dolar karşılığında sahip olabilecek.

Muzo Gürültü Önleyici Resmi (Official) Tanıtım Videosu

Muzo cihazının çalışmasını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ