Huawei Durdurulamıyor!

  • 22 Ekim 2016
  • 983 kez görüntülendi.

Dünyanın en büyük ve en güçlü markalarının değerlendirildiği Interbrand 2016’ da, Huawei büyük bir başarı göstererek bir önceki yıla nispeten 16 sıra birden ilerleyerek dünya sıralamasında 72.’liğe yükseldi.

Huawei

Ayrıca Dünya çapında markaların değerlendirildiği Interbrand listesinde son iki yılda art arda yükselerek büyük bir büyüme başarısına imza attı. 2014 yılında Çin’in “ilk en iyi global markası” seçilmesinin ardından süreklilik arz eden Ar&Ge yatırımları, istikrarlı bir şekilde devam eden gelir artırımı ve yeni ürün inovasyonları ile marka değerini güçlendiren Huawei, bu başarısını global anlamda da kanıtladı.
Huawei, 16 sıra yükselerek sıralamada 88. basamaktan 72. sıraya tırmandı ve telekom alanında en hızlı yükselen marka oldu. Huawei marka değeri ise, bir önceki yıla göre yüzde 18 artarak yaklaşık olarak 5.835 milyon dolara çıktı.

Huawei
Konu ile ilgili olarak Huawei Kurumsal Pazarlama Başkanı Kevin Zhang şunları söyledi:
‘’Huawei markasının temelini, tüketici merkezli kalmaya kendini adamak ve tüketiciye değer yaratmak oluşturuyor. Huawei açık işbirliğine, paylaşılan başarıya ve toplumun geliştirilmesi ilkesine bağlıdır. Huawei Tüketici İş Grubu istikrarlı bir global büyüme sağladı. P9, P9 Lite, Mate 8 ve Honor V8 ürünleri tüm dünyadaki tüketiciler tarafından beğenilen ve tercih edilen ürünler oldu. Huawei, yaklaşık 30 ülkede, en iyi akıllı telefon markasından biri konumunda. 2021 yılında Huawei’nin akıllı telefon markaları arasında global liderliğe yerleşeceğini düşünüyoruz.” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ