Huawei Yeni Akıllı Saati Huawei Fit

  • 26 Aralık 2016
  • 1.226 kez görüntülendi.

Huawei firması geçtiğimiz yıl Huawei Watch akıllı saatiyle piyasaya girmişti. Şimdi de yeni akıllı saati Huawei Fit ile karşınızda.

Huawei Fit Akıllı Saat

Huawei Fit İnceleme

Tatil sezonuna girerken Huawei’nin tanıtmış olduğu Huawei Fit akıllı saati çok hoş bir görünüm sunuyor. Günlük aktivitelerinizi ölçmeye yarayan özellikleriyle oldukça kullanışlı bir saat.

Huawei Watch veya Moto 360‘ın aksine, Huawei Fit Android Wear ile gelmiyor. Bunun yerine, batarya kullanımında çok cimri ve basit fitness aktivitelerini ölçme ve izleme özellikleri sunan Barebone mobil işletim sistemi ile geliyor. Firmanın iddiasına göre 2 saatlik bir şarjla 6 güne kadar batarya ömrü sunan saat; kullanıcılarını sürekli şarj düşüncesinden de kurtarmış oluyor.

Böyle uzun bir pil ömrüne sahip olmak, geceleri bilgi ekranı ortam ışık algılayıcısına göre çalışır. Diğer özellikleri arasında da  Bluetooth 4.2, IP68 su direnci, kalp atış sensörü, birleştirilmiş GPS sensörü ile bütün bunları çalıştıran 80 mAh pil olduğunu söylersek şaşıracaksınız.

Fit; bir kullanıcının uyku alışkanlığını, koşu, yürüyüş, bisiklet sürme, koşu bandı egzersizi, yüzme ve daha fazlasını izleme yeteneklerine sahiptir. Fit yardımıyla daha iyi şekle girmek ve form tutmayı düşünürseniz Huawei, koşucular için fiziksel özelliklerinize dayanarak tamamen özelleştirilebilen tümleşik bir eğitim moduna sahiptir.

Aygıtın üzerinde topladığı bilgileri aktarmak için Android ve iOS uygulamasından faydalanacaksınız. Ayrıca Huawei üçüncü taraf fitness servislerinden faydalananlar için Google Fit, UP by Jawbone ve MyFitnessPal’in Huawei Wear uygulamasına entegre edilmiş bulunuyor.

Huawei Fit Satış Fiyatı

Amazon, Newegg, Best Buy ve Huawei nin kendi satış sitesinde akıllı saatin satışına başlanmıştır. Huawei Fit 129,99 $ fiyatla satın alınabiliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ