İddialı Yeni Bir Marka İlk Aracı ile Karşımızda

  • 22 Ekim 2016
  • 1.168 kez görüntülendi.

Volvo ve Geely‘nin bir araya gelmesi sonucu oluşan Lynk & Co ilk modeli 01‘i görücüye çıkardı. Yeni üretici önümüzdeki yılların en çok tercih edilen markalarından biri olmaya aday.

8-lynk-and-co
Çin merkezli üretici Lynk & Co; Üretimi ve montaj aşaması Çin’de yer alan fabrikada gerçekleştirilecek olan ilk modeli 01’de, Volvo‘nun 40 serisinde de yer verdiği CMA platformunu kullanacak.

5-lynk-and-co
4,5 metrenin üzerinde uzunluğa sahip modelin içinde konforlu ve ferah bir seyahat deneyimi sağlayan 2,73 metrelik aks mesafesi var. Kokpitte yer verilen 10 inç büyüklüğündeki dokunmatik ekran, araç içerisinde sunulan yarı otonom acil durum freni, çarpışma uyarıcı güvenlik sistemi, şerit takip sistemi, kablosuz şarj teknolojisi ve panoramik sunroof gibi premium birçok özellik standart olarak sunulan donanımlar arasında.

3-lynk-and-co
1.5 litre hacimli motor seçeneğinin 180 beygir, 2.0 litre hacimli motor seçeneğinin ise 270 beygir gücünde gelmesi bekleniyor. Ayrıca 2.0 litre hacimli motor ünitesinin sunulduğu opsiyon dört tekerlekten çekiş sistemiyle sunulacak.

2-lynk-and-co

Sadece otomatik vites seçeneği ile gelmesi beklenen aracın birçok dünya markası gibi manuel vitesle üretim yapmayacağı, sadece otomatik vites seçeneğinin olacağı düşünülüyor.

7-lynk-and-co
Lynk & Co 01 modelinin 2017’nin ilk çeyreğinde ilk olarak Çin‘de satışına sunulması bekleniyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ