LG G4 ve V10 için Android 7.0 Nougat Güncellemesi

  • 06 Mart 2017
  • 1.460 kez görüntülendi.

LG G4 ve V10 modelleri için Android 7.0 Nougat güncellemesi geliyor. Böylece eski amiral gemisi diyebileceğimiz modeller de Android Nougat güncellemesiyle kan tazeleyecekler.

LG g4 ve V10 için Android 7.0 Nougat Güncellemesi Geliyor

2015 yılında piyasaya çıkan LG G4 ve LG V10 modelleri ülkemizde oldukça ilgi gördü ve kullanıcılarını memnun etti. Halen de satışları devam ediyor. Mevcut kullanıcılarının kafalarına takılan soru işareti acaba bu cihazlar artık güncelleme almayacak mı?

LG G4 ve LG V10; Android Nougat Güncellemesi Ne Zaman Alacak?

Güney Kore‘den gelen haberlere göre LG G4 ve V10 modelleri Android 7.0 Nougat güncellemesi alacağı belirtiliyor. Güncelleme tarihi olarak net bir  tarih yok. Ancak LG yetkililerinden alındığı söylenen bilgilere göre bu modellerin güncellemeleri 2017 yılının ikinci yarısı içerisinde alacağı belirtiliyor. İlk olarak LG V10 modeli Nougat güncellemesine kavuşacak. Ardından da G4 modeli Android Nougat’a kavuşacak.

Ancak bu gelen bilgiler Güney Kore için söylenmiş durumdaki haberler. İlk önce buradaki cihazlar güncelleme alır, ancak dünyada kullanılan diğer cihazlar için de en kısa sürede güncelleme gelmesi bekleniyor. LG firması bu cihazlar için 2015 yılından bu yana iki büyük güncelleme yayınladı. Ancak optimizasyon sorunları nedeniyle bir daha güncelleme yayınlamama kararı almıştı. Kullanıcıların yoğun isteklerine karşı son olarak Android 7.0 Nougat güncellemesini yayınlayacağı söyleniyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ