Logitech G102 Prodigy Gaming Mouse Satışa Sunuldu.

  • 17 Ocak 2017
  • 1.528 kez görüntülendi.

Logitech firması konfor ve hassasiyete öncelik verdiği G Prodigy serisinin yeni modeli  Logitech G102 Gaming Mouse tanıtıldı.

Logitech G102 Prodigy Gaming Mouse Teknik Özellikleri

Logitech G102 Prodigy Gaming Mouse Teknik Özellikleri

Logitech G, oyun deneyimi konusunda farklılık ve performans arayan oyunseverler için geliştirmiş olduğu G102 Gaming Mouse modelini tanıttı. Gelişmiş gergin tuş takımına sahip ve optik oyun algılayıcısına sahip olan mouse Prodigy serisinin yeni modeli olarak piyasaya sürüldü.

Logitech Prodigy serisinde kullanıcılar için hassasiyet, konfor ve hız önde geliyor. Standart farelerden sekiz kat daha hızlı saniyede 1000 kez iletişimde bulunarak iletişim sağlıyor. Bu da fare hareket ettirildiğinde ekranda alınan yanıtın hemen olduğu anlamına geliyor. 200-6000 DPI hassasiyetli sensörü bulunuyor. Oyun tarzınız ne olursa olsun daha iyi kontrol ve inanılmaz doğruluk, izlenme hızı ve tutarlılık sunuyor.

G102 modeli klasik çizgilerden esinlenmiş bir yapısı bulunmaktadır. Logitech G100S gaming mouse modelinin basit yapısından esinlenerek dizayn edilmiştir. Dünya çapında oyuncular tarafından sevilen, günlük kullanım için çok yönlülük, dayanıklı bir yapı ve konforu ile içten dışa doğru bir yapısıyla optimize edilmiş bir yapısı bulunuyor.

Mouse sağ ve sol tuşları düğme gerdirme özelliği ile tıklamaya hazır vaziyette beklemektedir. Olağanüstü tıklama hissi, yanıt verme ve tutarlılık elde etmek için gerekli olan gücü azaltır. Parmaklarınızı yormaz.

G102 Programlanabilir RGB Aydınlatma Teknolojisi

G102 modelinde 16.8 milyon renk seçebiliyorsunuz. Kendi stilinize, bilgisayar sisteminize ve çevreye uyacak şekilde 16.8 milyona kadar renk paletinden renk ve farklı parlaklık değerini seçebiliyorsunuz. 300 den fazla oyun profiline ve oyun özelliklerine cevap verebilen akıllı aydınlatma teknolojisini kullanabilmek için Logitech yazılımını indirip bilgisayarınıza kuruyorsunuz bu kadar.

Logitech G102 Prodigy Gaming Mouse, doğrudan Logitech yazılımı kullanılarak tanımlanmış olan oyunlar için düğmeleri programlanabilir. Ayrıca gelişmiş kullanıcılar için bu 6 düğmeyi istediğiniz şekilde oyuna göre kendiniz de programlayabilirsiniz.

Ayrıca G102 üzerinde bulunan yerleşik bellekle yaptığınız ayarları tüm bilgisayarlarda kullanmanıza olanak tanır.

Logitech G102 Prodigy Gaming Mouse için  149 TL tavsiye fiyatıyla sahip olabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ