Microsoft Surface Book i7 ve Surface Studio ile Çok İddialı Geliyor.

  • 27 Ekim 2016
  • 1.426 kez görüntülendi.

Microsoft, devasa ekranlı Surface Studio ve yeni Surface Book i7‘yi resmen tanıttı.

Windows 10‘un ilk büyük güncellemesinden sonra ikinci olarak yeni büyük güncellemesi bugün New York‘ta düzenlemiş olduğu tanıtımda açıkladı. Bu güncellemeyle beraber ayrıca Surface Book ve Surface Studio cihazlarının tanıtımını da yaptı.

Microsoft Surface Studio 28 inç ekranıyla tam bir canavar!

Microsofr Surface Studio i7 02

Surface Studio 28 inç dokunmatik bir ekrana ve i7 işlemciye sahip. Microsoft; Surface Studio‘nun  bugüne kadar yapılan en ince ekranlı bilgisayar olma özelliği olduğunu iddia ediyor. Surface Studio, renk gamını gerçek zamanlı değiştirebiliyor. Microsoft’a göre renk gamını gerçek zamanlı olarak değiştirebilmesini Surface Studio‘yu tasarımcılar ve içerik oluşturucular çok kullanışlı bir bilgisayar olmasını sağlıyor. Diğer bir özelliği olan True Scale ise ekranda görülen nesnelerin gerçeğiyle aynı boyutta görünmesini sağlıyor olması kullanıcıları kendine çekecek başka bir özelliği.

Microsofr Surface Studio i7

Surface Studio‘yu tasarımcılar ve içerik oluşturucuların tercih etmesinin en büyük sebeplerinden biri de Surface Pen kalem desteği bulunması olacaktır. Bu özellik kullanıcıların tasarımlarını daha özgürce yapabilmeleri ve ekranı istedikleri gibi ayarlayabilmelerini sağlayacaktır.

Ön siparişte bulunabileceğiniz  Surface Studio‘nun fiyatı, donanım tercihinize göre  2.999 dolar ile 4.199 dolar arasında olacaktır. Cihazların teslimatları 15 Aralık‘ta başlayacak ve ürün aynı tarihte piyasaya sürülecek.

Microsoft Surface Book i7 Hangi Özellikleri Taşıyor?

Microsoft Surface Book i7 02

Yeni i7 işlemcili Surface Book için Microsoft; kullanıcıların en çok dile getirdiği performans ve batarya sorununu ele aldı. Grafik performansını iki katına çıkararak buna rağmen pil ömrünü %30 daha da arttırarak tüketicilerin bu taleplerini karşıladı.

Microsoft Surface Book i7

Bu cihaz, 2.399 dolar fiyatla ön siparişleri alınmaya başlandı ve satışların Kasım ayında başlayacağı açıklandı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ