Middle-Earth: Shadow Of War Yanlışlıkla Tanıtıldı

  • 27 Şubat 2017
  • 904 kez görüntülendi.

Yeni Middle Earth: Shadow Of War oyunu yanlışlıkla mağazalar zinciri Target’in hiç akla gelmeyecek bir hatası sonucu oyunla ilgili görseller sızdı. Bu hatayla beraber oyunun duyurusu kazara da olsa yapılmış oldu.

Middle-Earth: Shadow Of War Tanıtımı Yapıldı

Monolight firmasının yapımcılığını yaptığı ve Warner Bros Interactive tarafından da dağıtımının sağlandığı Middle Earth: Shadow of Mordor oyununun devamını oynamak istiyorsanız Xbox One veya PlayStation 4 oyun konsollarından biri elinizde varsa problem yok ama yoksa sahip olmanız gerekiyor. PC sürümü ile ilgili herhangi bir bilgi yayınlanmadı. Belki de PC sürümü çıkmayabilir veya bir süre beklemek durumunda kalabilirsiniz.

Oyunun yeni sürümünün çıkış tarihi olarak herhangi bir bilgi verilmiş değil. Ancak 8 Mart tarihinde bir açıklama yapılacak gibi görülüyor. 22 Ağustos 2017 de ön siparişler alınmaya başlayacak.

Target mağazalar zincirinin oyunun kutu görselinin yanlışlıkla paylaşması hangi platformlarda olacağını ve oyunun iki farklı sürüm ile satılacağı bilgisine ulaşıldı.

Oyun Standart ve Gold Edition adı altında iki farklı sürümle gelecek. Gold  Edition sürümü adından da anlaşılacağı üzere giydirilmiş ve fiyatı da pahalı olan sürüm olacak. Gold sürümünde farklı indirilebilir içerikler bulunacak. Gold Edition sürümünün 125 Dolar üstü fiyatla satışa sunulacağı bekleniyor.

Bütün bu sızıntılardan sonra Warner Bros ve Monolight şirketi oyunun resmi tanıtımını mecburen öne çekeceğini düşünüyoruz.

Middle-Earth: Shadow Of War Resmi (Official) Videosu

Middle-Earth: Shadow Of War oyununun yayınlanan tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ