Need For Speed No Limit Sanal Gerçeklik Versiyonu Çıktı

  • 17 Aralık 2016
  • 1.047 kez görüntülendi.

Electronic Arts firması Need For Speed oyununun mobil versiyonu olan No Limits için sanal gerçeklik uyumlu sürümünü yayınladı. Artık oyunu daha gerçekçi oynayabileceğiz.

Need For Speed No Limits VR Sanal Gerçeklik Sürümü Çıktı

Google bir süre önce sanal gerçeklik gözlüğü olan Daydream‘ı çıkartmıştı. Oyun firmaları bu gözlüğe uyumlu oyunlar için yavaş yavaş çalışmalara başlamış görünüyor. Öyle ki Electronic Arts firması Daydream VR uyumlu olarak Need For Speed No Limits oyununu optimize etti.

Oyun severler için sürücü koltuğuna geçip oyun oynamanın hissini tam olarak verebilecek bir deneyim olacak. Şu an için Android platformu için uyarlanan oyunu sınırlı sayıda cihaz destekleyebilecek. Sadece Google Daydream VR uyumlu telefonlarda oynanabilecek oyunun Google Pixel telefonları ve Moto Z model telefonlarının desteklediği belirtiliyor. Ayrıca diğer bir bilgi de oyunun bu cihazlarla birlikte Android 7 Nougat sürümünü içeren telefonlar VR sürümünü çalıştırabilecek.

Google tarafından Daydream VR uyumlu çıkacak olan oyunlar ve uygulamalar için Daydream Home uygulamasından cihazla uyumlu olan uygulamaları bulabilmek mümkün olacak.

Need For Speed No Limits Resmi (Official) Videosu

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. m_cv dedi ki:

    Telefonlar o kadar seyi nasil kaldiracak merak ediyorum..

BİR YORUM YAZ