Nokia Snapdragon 835’li Amiral Gemisi Çıkartıyor

  • 23 Ocak 2017
  • 989 kez görüntülendi.

Akıllı telefon piyasasına dönerek sektörü sallayan Nokia bu kez Snapdragon 835‘li amiral gemisi çıkartacağını takipçilerle paylaştı.

Nokia Snapdragon 835 Amiral Gemisi Telefonu

Geçtiğimiz dönemlerde neredeyse piyasada tekel gibi telefon satışı yaparak efsaneleşen Nokia bir süre devam eden durgunluğun ardından yine ortalığı sallayacağının sinyallerini vermeye başladı. Nokia firmasının ilk Android telefonu olan Nokia 6 Çin’de satışa sunulmasından sonra bir dakika içinde stokları tüketerek anormal bir talep gördü. Tüketicilerin bu yoğun ilgisinden sonra Nokia’nın yaptığı açıklamalar diğer firmalara kafa tutacak şekilde.

İlk çıkarttığı orta segment kullanıcılara hitap eden akıllı telefonu Nokia 6‘dan sonra görülen ilgiden dolayı yeni modeli ile ilgili bilgileri paylaştı.

Çin’lilerin Facebook‘u olarak tanımlanan Weibo‘da yapılan bir söyleşide sorulan soruya yanıt olarak Nokia tarafından yeni modelin bir amiral gemisi olacağı, üzerinde çalışmaların devam edildiği cevabı verildi.

HMD Global bahsettiğimiz gibi görülen ilgi karşısında casaretlenerek diğer büyük markalara kafa tutmaya hazırlanıyor. Ancak telefon üzerinde çalışıldığı bilgisi dışında başka ipucu paylaşılmadı ancak MWC 2017 mobil fuarının HMD Global için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. 2017 Şubat ayında yapılacak olan mobil kongresine telefonun yetiştirilerek üretilip, tanıtılacağını düşünüyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ