Patlamayan Güvenli Bataryaya Sahip Note 7, Kutusundan Nasıl Anlaşılır?

  • 09 Ekim 2016
  • 1.156 kez görüntülendi.

Patlayan bataryaya sahip Samsung Galaxy Note 7‘ler ile sorunsuz, güvenli ve patlamayan bataryaya sahip Note 7‘leri nasıl ayırt ederiz. Note 7 kutusu üzerinde nelere bakmamız gerekir.

Patlamayan Güvenli Note 7 Nasıl Tespit Edilir

Samsung Galaxy Note 7 batarya sorunları Samsung’un kabusu oldu. Sorunu çözdük derken farklı patlama haberleri gelmesi Samsung’u zor durumda bırakabilir.

Yakın zamanda Samsung tarafından tanıtımı yapılan Samsung Galaxy Note 7’ler tasarım ve donanım özellikleriyle oldukça sükse yapmıştı. Samsung Note 7 satış rakamlarıyla da iyi bir başarı yakalamıştı. Ancak Note 7’ler kullanıldıkça batarya ile ilgili sorunlar ortaya çıkmaya başladı. İlk gelen haberlerde bataryaların şarj sırasında patladığıydı. Bataryalarında sorun olduğunu kabul eden Samsung, dünya genelinde satılan Galaxy Note 7 telefonlarını toplatma kararı aldı. İsteyen kullanıcılar paralarını geri alıp telefonlarını iade edebiliyorlar.
Note 7 guvenli olanı tespit yöntemiPeki, piyasada patlayabilen riskli bataryalara sahip Samsung Note 7’leri nasıl ayırt edeceğiz. Bunun için de aldığınız Note 7 kutusu üzerinde imei numarası ve renk bilgilerinin olduğu etiketin yanında büyükçe bir “S” harfi arayacaksınız. “S” harfi bu Note 7 serisinin güvenli olduğunu gösteriyor. Eğer bunu yeterli bulmazsanız Samsung’un resmi web sitesi üzerinden telefonun IMEI numarasını sorgulatarak telefonunuz sorunsuz ve güvenli Note 7 olduğundan emin olabilirsiniz. İçinizde kuşku kalmaması için “S” harfi kontrolü ile birlikte IMEI sorgulaması yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.

Umarız Samsung, Note 7 sorunlarını bir an önce giderir ve büyük umutlarla satışa sunduğu Galaxy Note 7 telefonlardan yüksek satış rakamlarına ulaşır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ