Pokémon Go İçin Yeni Güncelleme Geliyor

  • 07 Ekim 2016
  • 1.233 kez görüntülendi.

Popülaritesini kaybetmeye başlasa da hala birçok kişi tarafından oynanan Pokémon Go için yeni ve önemli bir güncelleme yolda!

pokemon go pikachu

Tüm yaz boyunca dünya çapında en çok ilgi gören ve birçok insanın hayatına giren mobil oyunlardan olan Pokémon Go’nun geliştirici stüdyosu Niantic Labs, gym‘ler ve nadir bulunan Pokémonları yakalama ile ilgili bir güncelleme yayınlamaya hazırlanıyor. Güncelleme sonrasında gym’lerde yapılan mücadeleler tamamen değişecek. Daha önce gym’de sadece bir Pokémon ile şavaşa dahil olunurken artık her oyuncu 6 Pokémon ile savaşa dahil olup kendi gym’ini hızla yükseltebilecek.

pokemon-go-gym

Bir diğer değişiklik ise, bir süre sonra oldukça zorlaşmaya başlayan Pokémon yakalama işlemi ile ilgili. Artık oyuna dahil edilecek olan bonus sistemi ile alınan madalyalar belirli miktarda bonus verecek ve sizde bu sayede daha hızlı bir şekilde seviye atlayabileceksiniz.

pokemon-go-guncelleme-2

Niantic Labs tarafından güncellemenin ne zaman yayınlanacağı açıklanmasa da çok sık bir şekilde güncelleme yayınlayan şirketin bu konuda oyunseverleri çok bekletmeyeceğini belirtebiliriz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ