Red Dead Redemption 2 Geliyor! İlk Fragman Yayınlandı

  • 21 Ekim 2016
  • 1.071 kez görüntülendi.

Red Dead Redemption 2 için merakla olan beklentilerimiz mutlu sona eriyor. Rockstar firması oyunun devam niteliğindeki 2. sürümünü duyurdu. Ve sonunda  Red Dead Redeption 2 için video fragmanı yayınlandı.

Red Dead Redemption 2 Çıkıyor

Red Dead Redemption 2 uzun bir bekleyişin ardından firmanın yaptığı açıklama ile oyun tutkunlarını sevindirdi. Rockstar firması tarafından yapılan açıklamaya göre oyunun çıkış tarihi olarak 2017 yılının sonbahar ayları gösterildi. Genel olarak Ekim veya Kasım aylarında yeni oyun sürümleri ortaya çıkmaya başlıyor.

Red Dead Redemption 2 Çıkış Tarihi

Red Dead Redemption 2 oyununun bu sürümünde online desteği de çok heyecan verici bir yenilik. Çünki artık oyunlar online desteği sayesinde tutuluyor. Online oynanması ve güncellemeler ile oyunlar gündemde kalmayı başarıyor.  Saat 16:00 da yapılan duyuruda  oyunseverleri üzecek bir durum var,  oyun sadece ilk aşamada konsollar için yayınlanacak. XBox One ve PlayStation 4 için yayınlanacak olan sürüm PC kullanıcılarını sinirlendiriyor. Rockstar firması GTA V için de 2013 yılında konsol sürümünü çıkartmış ve PC sürümü için kullanıcılar 2015 yılını beklemişti. Yine aynı uygulamayı yaparsa konsol sürümünün üstüne 2 yıl beklememiz mi gerekecek bilemiyoruz.


Artık yayınlanan bu fragmandan sonra Red Dead Redemption 2 gelecek mi geliyor mu sorusunu sormaya gerek kalmadı oyun geliyor ! Biraz daha sabredeceğiz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ