Samsung Galaxy Note 8’mi Geliyor?

  • 25 Ekim 2016
  • 993 kez görüntülendi.

Samsung tarafından yapılan bir açıklamada gelecek yıl Note 8‘in üretileceği belirtildi.

Samsung Galaxy Note 7 inceleme

Samsung Galaxy Note 7 inceleme

Bu yıl piyasaya sürülen ve üstün teknik özellikleri sebebi ile Note kullanıcıları arasında çok sevilen Note 7 modeli yaklaşık 2.5 milyon adet satış rakamına ulaşmıştı. Çok kısa bir süre içinde de bataryadan kaynaklı olarak tüm dünyadan telefonun patlama haberleri gelmeye başladı. Sonrasında iki kez geri çağrılan Note 7’lerin üretimi durdurulmuştu.

Note 7 İade Etmiyorlar
Note 7 üretimi durdurulduktan sonra Note serisinin tamamen sonlandırıldığı ve bir daha bu serinin üretilmeyeceği haberleri yayılmış ve bu haberler Note kullanıcıları tarafından üzüntü ile karşılanmıştı. Birçok Note kullanıcısı Note 8 ile yola devam edilmesi taraftarıydı. Halen 1 milyon Note 7 kullanıcısı telefonunu Samsung’a iade etmemekte ve kullanmakta ısrar etmesi de bu durumun bir göstergesi olarak yorumlanmakta.
Samsung firması resmi internet sitesi üzerinden “Galaxy Yenileme Programı“nı güncelledi. Firma, Galaxy Note 7’lerini iade edip, Galaxy S7 veya Galaxy S7 edge alacak olan kullanıcılarının gelecek yıl cihazlarını Galaxy S8 veya Galaxy Note 8 ile yenileyebileceklerini belirtti. Bu açıklama ile Note 8’in üretileceği Samsung tarafından da onaylanmış oldu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ