Samsung Galaxy S5 Mini’ye Android 6.0.1 Marshmallow Müjdesi!

  • 26 Ekim 2016
  • 1.314 kez görüntülendi.

Samsung Galaxy S5 mini için Android 6.0.1 Marshmallow güncellemesi geliyor.  Ülkemizde kullanılmakta olan Galaxy S5 mini için Android 6.0.1 Marshmallow gelecek mi? 

Samsung G5 Mini Marshmallow Update Güncelleme

Donanım bakımından mütevazi bir donanıma sahip olan Samsung Galaxy S5 mini için Android Marshmallow 6.0.1 güncellemesi beklenmiyordu. Ancak Rusya’dan gelen ekran görüntüleri Galaxy S5 mini için güncelleme ümidini yeniden getirdi. Şimdi güncellemenin tarihini bekleyeceğiz bakalım.

2014 yılında satışına başlanan Samsung Galaxy S5 mini geçen yıl Lollipop sürümüne bir güncelleme almış olup şimdi de 6.0.1 Marshmallow sürümüne güncelleme alacak.

Şu anda Rusya’daki telefon sahiplerine yayınlanan güncelleme, ilerleyen günlerde diğer ülkelerde de dağıtıma başlayacak. Galaxy S5 mini Çift hatlı modeli de güncellemeden nasiplenecek.  Bundan sonra da tahminen de cihaz başka güncelleme almayacak.

Son yayınlanan Android 6.0.1 Marshmallow güncellemesi, yamalarıyla beraber 800 MB civarında olması bekleniyor. Marshmallow güncellemesiyle birlikte Galaxy S5 bir süre daha güncel halde kalmayı başaracak ama bu gelen güncellemenin cihazın kapasitesi bakımından sıkıntılar veya kasma olmamasını temenni ediyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ