Samsung Gear S3 Satışına Başlandı.

  • 12 Kasım 2016
  • 1.356 kez görüntülendi.

Samsung firması uzun zamandır beklenen Gear S3 akıllı saatinin Kore‘de satışına başlanacağının açıklamasını yaptı.

Samsung Gear S3 Frontier

Samsung’un Gear S3 modelinin uzun bir süredir ne zaman ve hangi ülkelerde satışa çıkacağı merakla bekleniyordu. Samsung akıllı saat pazarında Intel firmasıyla ortak olarak geliştirdikleri Tizen işletim sistemine sahip Gear modelleriyle göz dolduruyordu.

Gear S3 Hangi Ülkelerde Satılacak?

Samsung Gear S3 Ekran Özellikleri

Geçtiğimiz yıl IFA’da Gear S2‘nin tanıtımını yapan Samsung, bu yıl da IFA Berlin‘de Gear S3 modelinin tanıtımını yapmıştı. Şimdi yaklaşık 18 Kasımdan sonra Avustralya, Dubai, Fransa, Almanya , Singapur, İngiltere ve ABD pazarında olmak üzere yedi ülkede satışa sunulacak.

Gear S3 Teknik Özellikleri

Samsung Gear S3 Teknik Özellikleri

Samsung Gear S3 Frontier ve Classic olmak üzere aynı modelin iki ayrı versiyon olarak karşımıza çıkacak. Satışa çıkacak ülkeler arasında Türkiye’nin bulunmaması da ülkemizde yeterli ilgiyi elde edememesi olarak yorumlayabiliriz. Çünkü Samsung istediği satış rakamlarını ülkemizde akıllı saat modellerinde yakalayamadı. En yüksek talep gören ülkelerde ilk etapta satışa sunuluyor. İki versiyonun da fiyatları aynı.

Samsung Gear S3 Classic

Samsung yeni akıllı saati Gear S3 modelinin her iki versiyonu da 1Ghz hızında çift çekirdekli işlemcili, 768MB sistem belleği, Dahili hafıza 4GB, 1.3 inç büyüklüğünde ve 260x360 piksel çözünürlükte ve Süper AMOLED dokunmatik ekrana sahip.

380mAh batarya kapasitesine sahip Samsung Gear S3 aynı zamanda IP68 sertifikasına sahip ve suya / toza dayanıklı yapı içeriyor.

Satış Fiyatı

Samsung Gear S3 Satış Fiyatı

Samsung Gear S3 şu anda amazon firmasında 399$ etiket fiyatıyla ön sipariş almaya başladı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. memo dedi ki:

    akıllı saat olayı çok fazla benimsenmedi maalesef türkiyede. Cep telefonu olunca saate de ihtiyaç kalmadı bence. aksesuar olarak akılsızını takıyor millet. saate de cep telefonundan bakıyor.

BİR YORUM YAZ