Samsung Windows 10 Tabletini Piyasaya Çıkartıyor

  • 31 Aralık 2016
  • 980 kez görüntülendi.

Samsung firması 2017 Ocak ayında düzenlenecek olan CES 2017 tüketici fuarında yeni Windows 10 işletim sistemiyle gelen tabletlerini duyurabilir.

Samsung Tablet Windows 10 İşletim Sistemi Geliyor

2017 yılına girdiğimiz şu günlerde firmalar ve tüketiciler heyecanla 5-8 Ocak 2017 tarihleri arası Las Vegas‘ta düzenlenecek olan CES Tüketici Elektroniği Fuarı ve 27 Şubat – 2 Mart 2017 tarihleri arasında Barselona‘da düzenlenecek olan MWC Mobil Dünya Kongresini bekliyor.

CES 2017 fuarına sayılı günler kaldı. Peki CES fuarında neler tanıtılıyor? Büyük firmalar bu etkinlikte yeni akıllı saat, dizüstü bilgisayar, akıllı telefon ve tabletlerini tanıtıyorlar. İşte yeni söylentilere göre Samsung firması yine ses getirecek bir ürününü CES 2017 fuarında tanıtacağı iddia ediliyor. Buna göre Samsung yeni tabletini tanıtacak; üstelik bu tablet Windows 10 işletim sistemi ile çalışacak.

Çıkacak tabletlerin teknik özellikleriyle ilgili firma ser verip sır vermiyor. O yüzden fuarı bekleyeceğiz. Detaylar için bizleri takip edin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. altan dedi ki:

    Tablet piyasası uzun süredir çok durgun. Eski hareketlilik yok. Samsung’un windows tablet çıkartması güzel olmuş. Artık windows 10 ile çocuklara ekstradan bilgisayar almaya da gerek kalmayacak. Ancak Android ve IOS için yayınlanan oyunların da çıkması lazım windows 10 için. Umarım bu sefer bir atak yapar microsoft.

BİR YORUM YAZ