Sennheiser Kulaklıklarla 3D Ses Kaydedin.

  • 06 Ocak 2017
  • 1.058 kez görüntülendi.

Kulaklıkları genelde müzik dinlemek ve telefon görüşmesi yapmak için kullanırız. CES 2017 de yapılan tanıtımda Sennheiser markasının  Ambeo Smart Surround adı verilen yeni tip kulaklıkları ile üç boyutlu (3D) ses kaydı yapabileceksiniz.

Sennheiser Ambeo Smart Surround 3d Ses Kaydi

Sennheiser markasını kaliteli kulaklık deyince birçoğunuz bilir. İşte CES 2017 etkinliğinde yapılan tanıtımda; markanın ürün çeşitliliğine dahil edilen yeni üretilen modeli olan Ambeo Smart Surround kulaklıklarını müzik dinleme ve telefon görüşmesi yapmak dışında üç boyutlu ses kaydı yapmak mümkün hale geliyor.

Ambeo Smart Surround kulaklıklar 3 boyutlu (3D) ses kaydı yapabilmek için iPhone telefona ihtiyaç duyuyor. iPhone’a Lightning portu üzerinden bağlanan kulaklıkların arka kısımlarında bulunan metal bir süzgeç gibi tellerin altındaki mikrofonlar yardımıyla 3D ses kaydı yapılabiliyor.

Sennheiser firması 360 derecelik videoların seslerini bu kulaklıkla beraber 3D ses özelliğini eşleştirerek görüntülerle beraber sesin de 3D olarak duyulabilmesini sağlayacak. Sennheiser firması kulakların duyduğu şekilde ses kaydı yapılabileceğini belirtiyor.

Sennheiser Ambeo Smart Surround kulaklıklarıyla ilgili fiyat bilgisi paylaşmadı. Ancak bu ürünün satışının 2017 yılının ikinci yarısı başlayacağının bilgisini de belirtmeden geçmeyelim.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ