Siyah Renkli AirPods Seçeneğine Ne Dersiniz?

  • 29 Ocak 2017
  • 1.276 kez görüntülendi.

Apple AirPods kulaklıklar için siyah renk seçeneği sunmadı ama özel bir firma siyah AirPods kulaklık seçeneğini sundu.

Apple AirPods Siyah Renkte Kulaklık Piyasada

Apple Airpods kulaklıklar piyasaya çıktığı günden bu yana fiyatının yüksek olmasına rağmen oldukça popüler oldu. Sadece beyaz renk seçeneği bulunmakta.  AirPods şu anda sağladığı ses deneyimi konusunda çok kaliteli hizmet sunmakta.

Apple firması iPhone 7 Jet Black modeli çıkınca kullanıcılar tarafından çok beğenildi. Ancak kulaklık rengi olarak beyaz renk biraz uygun olmadı. Bunu nazara alan özel bir firma AirPods kulaklıklar için siyah renk isteğini gerçeğe dönüştürüyor.

Kendine BlackPods adını veren bir şirket 99 Dolar karşılığında mevcut beyaz renkteki AirPods kulaklıklarınızı BlackPods kulaklığa dönüştürüyor. Mevcut AirPods kulaklıkları üç katman mat renkte siyah kauçuk kaplayarak siyah renge dönüştürüyor.

Ama  AirPods kulaklığınız yok ve siyah AirPods kulaklık sahibi olmak isterseniz 249 Dolar karşılığında hazır BlackPods kulaklık satın alıp 9 Dolar daha ucuza mal edebilirsiniz.

Eğer buna karar verdiyseniz sırada oldukça fazla müşteri olduğunu bilmenizi isteriz. Ayrıca AirPods kulaklıklarda bu işlem yapıldıktan sonra Apple garantisi bozulmaktadır. Garantiden vazgeçmiş olacaksınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ