Spotify Abonelik Ücretlerine Zam Geldi

  • 26 Ocak 2017
  • 1.215 kez görüntülendi.

Mobil cihazlar arasında en popüler olan müzik servisi Spotify abonelik ücretlerine zam geldi. Dolar kurunun artmasından sonra ülkemizde  fiyatları arttıran Spotify abonelik ücretleri ne kadar arttı?

Spotify Abonelik Ücretlerine Zam Yaptı

Yeni Spotify Premium Fiyatları Ne Kadar Oldu?

Reklamsız olarak yüksek kalitede müzik dinleme olanağına kavuştuğumuz Spotify aylık standart premium abonelik fiyatları aylık 9,99 TL den 13,99 TL ye çıkarttı.  Spotify Aile aboneliği ile 6 kişiye kadar aynı abonelikten yararlanılabiliyordu. Spotify Aile aboneliği de 14,99 TL den 20,99 TL ye çıkartıldı.

ABD’de 9,99 Dolar olan aylık ücretin ülkemizde 13,99 TL ye çıkması uygun gibi görünebilir. Müzik servisleri arasında Apple Music, Fizzy, Türk Telekom Müzik gibi servisler de bulunuyor. Apple Müzik‘te yakın zamanda bu zam furyasından etkilenme ihtimali yüksek. Şu anda Fizzy ve Türk Telekom Müzik fiyat konusunda eğer zam yapmazlarsa avantajlı olacak gibi görünüyor.

Spotify zamla ilgili olarak herhangi bir gerekçe göstermezken,  zamlı fiyatlar yeni aboneler için 1 Şubat 2017 tarihinden itibaren geçerli olacak. Mevcut aboneler ise üç ay daha eski ücretlerden müzik dinlemeye devam edecek Mayıs ayı ücretini zamlı olarak ödemeye başlayacaklar. Eğer mevcut aboneler şu an veya önümüzdeki üç aylık süre içinde aboneliklerini iptal edip tekrar abone olurlarsa bu zamsız dönemden faydalanamayacağını da belirtmek isteriz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ