Spotify Samsung Gear S3’te Çalışacak

  • 27 Kasım 2016
  • 1.260 kez görüntülendi.

Günümüzün en popüler müzik dinleme uygulaması haline gelen Spotify; Samsung’un Gear S3 akıllı saatlerine de geleceği söyleniyor.

Samsung Gear S3 İçin Spotify Müjdesi Geldi

Çevrimiçi hatta çevrimdışı müzik konusunda popüler bir müzik dinleme uygulaması olan Spotify  milyonlarca abonesiyle müzik uygulamaları içerisinde liderliği elden bırakmaya hiç de niyetli görünmüyor. Spotify, cihazlara uygulama desteği olarak da destek sunmak için Gear S3 modelinde çalışacak uygulamasını geliştirmek için Samsung firmasıyla kolları sıvadı. Samsung Gear S3 akıllı saatinde Spotify desteği olması saatin satış rakamlarına olumlu bir etkisi olacağı şüphesiz görünüyor. Çünkü kullanıcıların müzik dinleme tercihleri artık çevrimiçi müzik uygulamalarına yönelmiş durumda ve ortada çok büyük bir pasta var. Bunu hiç bir firma gözardı edemez. Müziğin bu yönünü tüm firmalar kendi avantajlarına çevirebilmek için uğraşmakta ve bu akımın dışında kalmamak için çabalamaktalar.

Samsung Gear S3 İçin Spotify Desteği Geldi

Samsung‘un akıllı saat satışlarında istediği başarıyı yakalayamaması ve bu alanda sessizliğini bozarak atılım yapması bekleniyordu. Spotify müjdesi gelince de Samsung yine kullanıcıları etkilemeyi başaracak gibi görünüyor. Spotify düşük ücretle olağanüstü sayıda müziğe kullanıcılarını ulaştırabilecek. Bu avantaj her iki firma için de karşılıklı olumlu gelişme sağlayacak gibi görünüyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ