Super Bowl Devre Arası Gösterisinde Lady Gaga Drone’ları Kullanacak

  • 05 Şubat 2017
  • 835 kez görüntülendi.

Bugün oynanacak Super Bowl karşılaşması devre arasında sahneye çıkacak olan Lady Gaga ışık şovu için yüzlerce Drone kullanacak.

Super Bowl Devre Arası Gösterisinde Lady Gaga Yüzlerce Drone İle Işık Şovu Yapacak

Super Bowl‘a saatler kala etkinliklerle ilgili bilgiler gelmeye devam ediyor. Haberlere göre etkinliklerde en önemli sürprizlerden biri olan Lady Gaga sahne performansı sırasında yüzlerce Drone dan oluşan ışık şovu sergileyecek. Federal Havacılık Dairesi tarafından ( FAA : Federal Aviation Administration ) stadyum çevresinde 34.5 mil yarıçaplı Drone uçuşlarına kapalı bir bölge ayırmış bulunuyor. Ancak bu yasak Lady Gaga için bozulacak gibi görünüyor.

Daha önce Intel firmasının yapmış olduğu Drone’larla led ışık şovu oldukça beğeni toplamıştı. Lady Gaga programında da benzer bir şov yapılması bekleniyor.

Super Bowl Nedir?

Amerikan futbol liginin final mücadelesi olarak düzenleniyor ve her yıl 1 milyar civarında izleyici tarafından canlı olarak izleniyor. Super Bowl 5 Şubat 2017 tarihinde Türkiye saatiyle 02.30’da yapılacak. Dünyanın en büyük spor müsabakaları arasında gösteriliyor. Haliyle firmalar için devre aralarında gösterilecek reklamlar ve yapılacak olan etkinlikler iştah kabartıyor.

Super Bowl devre arasında gösterilecek reklamlardan biri de ülkemizi temsil eden Türk Hava Yollarının reklamı olacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ