Telefonunuzu Bilgisayardan Yönetin. AirDroid

  • 31 Ekim 2016
  • 2.327 kez görüntülendi.

Telefonunuza gelen bildirimleri bilgisayardan nasıl yönetebilirsiniz; kablosuz olarak içerik paylaşmak istiyorsanız AirDroid tam size göre.

Airdroid

AirDroid Nedir? Nasıl Kullanılır?

Bilgisayarla çok vakit geçiren birisi iseniz ve her şeyi bilgisayardan yönetmek, odaklanmanızı dağıtmamak istiyorsanız ya da telefonuyla sık sık işi olan ama telefonu eline alacak vakti olmayan bir kişi iseniz bu uygulama tam size göre.
AirDroid uygulaması size telefonu bilgisayardan kontrol etme olanağı sunuyor. Bu sayede klavye, mouse gibi fiziksel ekipmanlarla daha rahat bir yazım ortamı sunuluyor. Hem telefona hemde bilgisayara kurulan uygulama sayesinde telefondaki tüm bildirimler bilgisayara geliyor ve gelen tüm bildirimlere gerçek zamanlı olarak cevap verebiliyorsunuz. İsterseniz bilgisayara uygulama kurmadan web.airdroid.com adresinden tüm ayarlara hızlı bir şekilde erişebilme imkanı da mevcut.

Airdroid
Telefondan bilgisayara ya da bilgisayardan telefona hızlı bir şekilde dosya paylaşımı yapabiliyorsunuz. Hem de herhangi bir kablo bağlantısı kullanmadan. Ayrıca telefonda yaptığınız her şeyin ekran video kaydını alabiliyorsunuz. Hatta isterseniz sağ alt köşede ön kameradan kendi görüntünüzü videoya eş zamanlı olarak ekleme olanağı da sunuluyor. Telefon hızlandırma özelliği ile de telefonun yavaşlamasına sebep olan uygulamaları sonlandırıp kullanılan RAM miktarını azaltabiliyorsunuz. Telefonunu kaybedenler ya da çaldıranlar için telefon bulma ve telefon kilitleme özellikleri de mevcut.

Airdroid

Telefonunuz eğer rootlu ise ekran yansıtma özelliği de kullanılabiliyor. Root olmasa da ekranın anlık görüntüsü telefondan yönetilme şartıyla bilgisayara aktarılabiliyor ve ekran görüntüsü alınabiliyor. Ayrıca hem arka hemde ön kameraya gerçek zamanlı olarak bağlanılabiliyor ve görüntü olduğu gibi bilgisayara aktarılabiliyor. Telefonu bilgisayardan yönetme imkanı sunan AirDroid uygulaması; telefondaki tüm kişilere, müzik, resim gibi içeriklere, telefonun şarj durumu bilgisine ve yapılan görüşme kayıtlarına bilgisayar ekranı üzerinden hızlıca ulaşma imkanı da sunuyor.

AirDroid Kullanma Videosu

AirDroid ile bilgisayarınızdan android cihazınızı nasıl yönetir ve kontrol edersiniz? Dilerseniz sizin için nasıl kullanıldığına dair yaptığımız videoyu izleyin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Uğur dedi ki:

    Yalnız bunlara ilave olarak AirDroid mobil telefon üzerinde ekran kaydı yapabiliyor. Mesela oyun oynarken ekran kaydı yapabiliyorsunuz. Telefon Bul özelliği var onu kullanabilirsiniz. Ayrıca Hotspot özelliği ile internetinizi başkalarıyla paylaşmak isterseniz kullanabilirsiniz. Güzel özellikleri olan kullanışlı bir program bence. Sadece USB kablosunu şarj için kullanıyorum artık

BİR YORUM YAZ