Ubisoft; Yeni Çıkacak Oyunu Steep için Oynanış Videosu Yayınladı

  • 27 Ekim 2016
  • 1.110 kez görüntülendi.

Ubisoft yeni çıkartacağı oyun Steep için yeni oynanış videosunu  yayınladı. Haberimizi okuyun.

Ubisoft Steep Gopro Helmet Kamera

Ubisoft oyun dünyasına yeni bir tür oyun sunarak ilklere imza atmanın heyecanını yaşıyor. Extreme sporlara yönelik hazırlanan oyun oyunseverleri şaşırtacak bir görsellik ve heyecan sunuyor. En son GoPro sponsorluğunda yayınlanan oynanış videosu çok hoşunuza gidecek.

Ubisoft Steep Gopro Karma Drone

Firmalar artık ürün pazarlama stratejilerinde yeni yöntemler ve reklam araçları kullanmaya başladılar. Ubisoft’un Steep adlı oyununda da Ubisoft; Steep oyunu için GoPro ile anlaşma yaptı. Bu anlaşmaya göre oyunun çoğu bölümlerinde GoPro Helmet Aksiyon kamerası kullanarak oyunu oynarken kamera çekimi yapabileceksiniz. Bununla beraber helikopter çekimi yapabilmek için ayrıca helikopter kiralamanıza gerek yok GoPro Karma Drone modeli ile oyunu oynarken havadan çekim yapma imkanına da kavuşuyorsunuz.

Oyun Ekstrem sporları sevenler için harika bir oyun olacağa benziyor. Oyunda Ekstrem spor kategorilerinin çoğunun bulunacağı belirtiliyor. Oyunun görüş açısı bakımından sanal gerçeklik platformlarına da uygun olacak.

Ubisoft Steep Gopro Hero 4

Oyun teknolojisi açısından yeni çığır açacak oyunlar birer birer gelmeye başlıyor. Artık yepyeni bir dönemle karşı karşıyayız. Bu oyunu ben de dahil heyecanla bekliyoruz.

Ubisoft Steep adlı oyunu PC, PlayStation 4 ve Xbox One Platformu için 2 Aralık 2016’da piyasaya sürecek.

Ubisoft Steep Oyunu Resmi (Official) Tanıtım ve Oynanış Videosu

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
BİR YORUM YAZ