Watch Dogs 2 Geliyor

  • 13 Kasım 2016
  • 1.266 kez görüntülendi.

Ubisoft‘un merakla beklenen Watch Dogs 2 sonunda piyasaya çıkıyor. Firma oyun çıkmadan önce tanıtım için fragman videosunu yayınladı.

watch-dogs-2-oyunu-cikis-tarihi

Ubisoft aksiyon macera oyunlarından çok beğenilen oyunu olan Watch Dogs 2 videosunda bol bol aksiyon ve şehrin her türlü yaşantısından örnekleri gözlemlerken oyunun grafik kalitesi oyuncular tarafından ilk izlenimde oldukça etki yaptı.

Ubisoft’un geliştirdiği aksiyon macera oyunu alanında en büyük yapıtlarından biri olan Watch Dogs 2’nin çıkış videosu yayımlandı.Yayımlanan videoda ise bol bol aksiyon ve şehir atmosferinin yaşantısı, oyunun grafikleri oyuncular tarafından oldukça beğenildi.

Ancak Watch Dogs serisininin ilk oyunu oldukça eleştirilere sebep olmuştu. Çünkü Ubisoft fragmanlarda gösterdiği grafik kalitesi, oynanabilir mekanikler oyun çıktıktan sonra bazı özellikleri kısıtlanarak piyasaya sürülmüştür. Böyle bir downgrade olayıyla oyuncular ilk defa bu oyunla tanışmışlardır. Genelde oyunlar yeni özellikler veya bölümlerle upgrade edilerek yenilenir. Ama tanıtımda çok iyi gösterip piyasaya çıkarken tam tersi bir olay oyunseverleri kandırmak gibi yorumlandı.

Ubisoft’un Watch Dogs 2 oyununda aynı hataya düşmeyeceğini umuyoruz. Çünkü oyunun yayınlanan grafikleri ve oyun kalitesi oldukça etkileyici görünüyor.

watch-dogs-oyunu-oynanis-videosu

Watch Dogs 2’de ana karakter olan Marcus Hollaway adında siyahi bir hacker‘ı  canlandırıyoruz. Bu oyunda duvara tırmanma, koşma, engellerden atlama gibi aksiyon içeren hareketler tanıtım videosunda yer alıyor. ayrıca tanıtım videosunda ilk oyundan daha öne çıkan daha renkli ve daha canlı, çok etkileyici bir oyun atmosferi öne çıkıyor.

Oyunun hikayesi geçecek olan San Fransisco en ince ayrıntısına kadar modellerenerek oyuncuların beğenisine sunulmuştur.

Ana karakter olan Marcus Hollaway  mevcut sistemdeki açıklar ve kötüye kullanımın önüne geçmek için DedSec adlı hacker örgütüne katılıyor ve arkadaşlarıyla beraber “CtOS” (Central Operating System / Merkezi İşletim Sistemi) işletim sistemine sızarak kötülere karşı kullanıyor.

Watch Dogs 2 oyununun çıkış tarihi  15 kasım 2016’da PlayStation 4 ve Xbox One için satışına başlanacak. PC için ise 29 Kasım’a kadar beklemek zorunda kalacağız.

Watch Dogs 2 Satış Fiyatı Ne Kadar?

Watch Dogs 2 oyununun fiyatı istediğiniz pakete göre değişiyor.

Watch Dogs 2 Standart Sürümü: 59.99 $ (Tüm Konsol ve PC)

Watch Dogs 2 Deluxe Sürümü: 69.99 $ (Tüm Konsol ve PC)

Watch Dogs 2 Gold Sürümü: 99.99 $ (Tüm Konsol ve PC) Oyun çıktıktan sonra tüm güncelleme ve her türlü ilave içerik ücretsiz olarak yüklenebilecek.

Watch Dogs 2 Resmi (Official) Tanıtım Videosu

Watch Dogs 2‘nin aşağıda yayınlanan videosunu izlediğinizde ne kadar etkileyici grafiklere ve sürükleyici hikayeye sahip olduğunu göreceksiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ