WhatsApp’a Görüntülü Arama Geldi.

  • 01 Kasım 2016
  • 1.344 kez görüntülendi.

WhatsApp bir süredir görüntülü arama özelliğini beta kullanıcıları arasında test ediliyordu. Nihayet normal kullanıcılar da artık WhatsApp ile görüntülü  arama yapılabilecek. 

Uzun zamandır merakla beklediğimiz Whatsapp için görüntülü görüşme özelliği nihayet geldi. Ben şahsen Beta kullanıcısı olduğum için görüntülü görüşmeyi bir süredir kullanıyordum. Fotoğraflar da kendi çektiğim fotoğraflardır. Ufak tefek sıkıntılar olmasına karşın genel olarak kullanışlı. Sesli görüşmelerde yaşanan sesin geç gitmesi problemleri olmuyor. Ancak sesli görüşmelerde olduğu gibi görüntülü aramalarda da görüşme esnasında bazen kesilmeler oluyor. Umarız bu kesintilere de WhatsApp çözüm bulur. Onun dışında Whatsapp ile görüntülü görüşmede karşı tarafın görüntüsü gayet akıcı ve görüntü kalitesi olarak gayet güzel olduğunu söyleyebilirim.

Whatsapp Video Görüşme

Görüntülü arama özelliğini kullanmak zor değil, aramak istediğiniz kişinin ismini seçip sesli aramayı seçtiğiniz zaman iki seçenek çıkıyor. Biri sesli arama seçeneği, diğeri de görüntülü arama seçeneği. Görüntülü arama seçeneğini seçtiğiniz zaman eğer aradığınız kişi uygulamayı güncellemişse görüntülü arama yapabiliyorsunuz.

Şu an tüm kullanıcılara sunulmayan güncellemenin ilerleyen zamanlarda tüm kullanıcılara açılacağı belirtiliyor.

WhatsApp Görüntülü Arama Videosu

WhatsApp ile görüntülü arama nasıl yapılır ? Videosunu seyredebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ