Whatsapp’a iOS’ta yeni Özellikler Geldi

  • 25 Ocak 2017
  • 954 kez görüntülendi.

WhatsApp daha önce Android cihazlar için yapmış olduğu güncellemeyle geliştirdiği özellikleri şimdi iOS cihazlar için de getirdi.

WhatsApp iOS İçin Yeni Güncelleme Geldi

WhatsApp bir süre önce aldığı güncellemeyle akıllı telefonunuzda internet bağlantısı olmadan mesaj gönderme özelliği ve bir seferde 10 dan fazla  kadar fotoğraf gönderme özelliği gelmişti. Bu özellikler şimdi iOS için de geldi.

WhatsApp iOS sürümü için aldığı güncellemeyle üç yeni özelliğe kavuşuyor. WhatsApp internet bağlantısı yokken “Gönder” butonu aktif oluyor. Böylece mesajlarınızı internet bağlantınız olmasa bile yazabileceksiniz. Mesajlarınız internet bağlantınız aktif hale geldiğinde otomatik olarak gönderilecek.

İkinci gelen özellik ise depolamayla ilgili. Yeniden düzenlenen veri kullanımı ile ilgili ayar ekranında veri kullanımı daha kolay yönetilebilecek. Bir sohbetteki istenen mesajlar ayar ekranından silebilmeye olanak tanınıyor. Son güncelleme ile gelen üçüncü özellik ise WhatsApp üzerinden dosya paylaşımının geliştirilmesi özelliği. Önceleri aynı anda en fazla on adet fotoğraf ve video gönderilebiliyorken şimdi bir seferde 30 fotoğraf ve videoya kadar dosya gönderimi mümkün hale getirildi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ