Xiaomi Mi Müzik Çalarlı Saat, Bluetooth Hoparlörünü Tanıttı

  • 14 Ekim 2016
  • 1.579 kez görüntülendi.

Xiaomi Mi Müzik Çalar Saat, aynı zamanda bir Bluetooth hoparlör olan ve zamanı göstermek için LED ışıkları olan cihazını tanıttı.

Xiaomi Mi Music Alarmlı Saat 1
Xiaomi; hoparlör ızgarasının arkasında gömülü LED ışıkları kullanarak süreyi gösteren müzik çalar saatini Çin’de tanıttı. Aynı zamanda Bluetooth 4.1 ile Android cihazlarına bağlanabilen akıllı saat. Sizi uyandırmak için sabah müzik çalar ve aynı zamanda uygun müzik çalarak gece iyi bir uyku uyumanıza yardımcı olur.
Bluetooth hoparlör özelliği olduğundan bluetooth destekli müzik cihazınız veya cep telefonunuzla bağlanarak müzik dinleyebilirsiniz. Saat alarmını durdurmak için üzerinde bir düğme bulunmaktadır. Bu düğmeyi aynı zamanda saat yönünde çevirerek saat ayarını, müzik çalarken de müziğin sesini arttırıp azaltmaya yarar.

Xiaomi Mi bluetooth hoparlör
Özel titreşim yalıtımına sahip olan hoparlör harici titreşimi ortadan kaldırır. Aynı zamanda daha temiz bir ses için arka plan gürültüsünü azaltır.Müzik çalarlı saatin daha iyi ses vermesi için konik tasarımlı silindirik yapısının altında hafif yükselti verilmiştir. Micro-USB ile şarj edilebilen 2600 mAh pile sahiptir. Sadece saat olarak kullanıldığında 360 saat pil ömrü, bluetooth üzerinden müzik dinlendiğinde 8 saat pil ömrüne sahiptir.

Xiaomi Mi müzik çalar
Xiaomi müzik çalar saat 199 yuan (29,59$) fiyatla şu an Çin‘de satışa sunulmuştur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. nehir dedi ki:

    Xiaomi telefondan sonra bombayı patlatcak yine desenize.

BİR YORUM YAZ