Yeni! Android 7.0 Nougat Güncellemesi Alan Telefonlar.

  • 06 Aralık 2016
  • 1.171 kez görüntülendi.

Bir kaç gündür Android 7.0 güncellemesi coşkusu yaşanıyor. Markalar birbiri ardına Android 7.0 Nougat güncellemesi açıklıyor.

android_7-0_nougauut

Android 7.0 güncellemesi alan şanslı telefon modellerine üç model telefon daha katıldı. HTC ve LG markalarında Android 7.0 Nougat güncellemeleri indirmeye açıldı.

Bugün Google Pixel, Nexus ve General Mobile 4G için Android 7.1.1 sürümünün de şu an indirilmeye sunulduğunu da belirtelim. Bu arada General Mobile 4G cihazımızı da Android 7.1.1 güncellemesini de yaptık şu anda en son Android sürümünü kullanmaya başladık. Bununla ilgili farklı bir izlenimimimiz olursa sizlerle paylaşacağım.

LG firması LG G5 modeli için Android 7.0 Nougat güncellemesini LG PC Suite üzerinden kullanıma sundu. OTA üzerinden henüz bir ses yok ama ilerleyen zamanlarda OTA üzerinden de güncellemenin verileceğini düşünüyoruz.

HTC firması ise iki ayrı modeli için Android 7.0 Nougat güncellemesini vermeye başladı. HTC One M9 ve HTC 10 modeli için gelen güncelleme genelde kontratlı ve  operatör aracılığı ile satılan modellere henüz güncelleme gelmedi. HTC firmasının direk olarak dağıtımını yaptığı sim kilitsiz (Unlocked) modellerde güncellemelerin yapılabildiği belirtiliyor.

İlerleyen günlerde yeni gelişmelerden sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. mehmet dedi ki:

    Çok şukur Benim Samsung Galaxy NOTE 5 telefonuma da 2017 Mart gibi Android 7 Nougat güncellemesi gelecekmiş. Hamd olsun. Gelmeyebilir di de.

BİR YORUM YAZ