Yerli Yapım Oyun: Color Shot’u Oynadık.

  • 21 Ekim 2016
  • 1.240 kez görüntülendi.

Color Shot Buronya Games tarafından dağıtımı yapılan yerli yapım bir oyun.

Ülkemizdeki yerli oyun geliştiricileri güzel yapımlara imza atıyor. Mobil oyunlar olabildiğince ufak boyutta hafızada yer kaplayan bir o kadar basit ve de bir o kadar bağımlılık yapması, insanı kendine bağlaması ile  karşımıza çıkıyor. Bu tür girişimcileri kutluyoruz böyle ürünler çıkartmalarını diliyoruz.

Color Shot Oynanış Videosu

Gelelim oyunun konusuna; Color Shot bir nevi top atış oyunu diyebiliriz. Oyunda başlangıçta 2 adet kare çıkıyor bu kareler saat kadranı gibi dönen bir kadran var. Şeffaf saatteki kadran hangi renkte ise o renkli kutuyu gösterdiğinde atış yapılıyor. Tüm saatleri vurduğunuzda bölüm tamamlanıyor.

Çok kolay değil mi? Evet çok kolay ama bölümler ilerledikçe görüyorsunuz oyunun kolaylığını. Kare sayısı ve dönen kadranların hızı değişiyor oyun zorlaşmaya başlıyor. İlk bölümde oyuna kolay dediyseniz ilerleyen bölümlerde kafayı yemeye başladığınızda bunu söylediğinize pişman olacaksınız. Şimdi oynayın bakalım elinizden gelenin en iyisini göstermeye çalışın hatta yorumlar kısmına en yüksek skorunuzu girerseniz sitemizde yayınlayalım.

Color Shot Games Oyun

Denemeye var mısınız? Hemen oynamaya başlayın ve en iyinin kim olduğunu gösterin. Skorları bekliyoruz.

Unity oyun motoru ile hazırlanan Color Shot oyununu, Google Play Store ’da ve App Store ’da bulabilirsiniz. Oyunun ücretsiz sürümü reklam içeriyor. Oyunu aşağıda verdiğimiz linkler üzerinden indirip kurabilirsiniz.

Color Shot Games

Color Shot Android sürümü indir.
Color Shot iOS sürümünü indir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ